Contact

partner voor efficiënte en innovatieve oplossingen in betoninstallaties.

partner in betoninstallaties

Heeft u een vraag of opmerking? Heeft u interesse in een kennismaking?
Wij maken graag tijd voor u vrij. Bel ons voor een vrijblijvend gesprek.

Rotonde International B.V.
Sluisstraat 9
7491 GA Delden
T: 088 – 376 68 00
E: info@rotonde.nl

Directeur/Verkoop

Erik Wilmink
T: +31 (88) 376 68 12
E: erik@rotonde.nl

Calculatie

Gertjan ten Thije
T: +31 (88) 376 68 10
E: gertjan@rotonde.nl

Service & Onderhoud

Peter Christenhusz
T: +31 (88) 376 68 11
E: peter@rotonde.nl

Werkvoorbereider

Nick Molenaar
T: +31 (88) 376 68 13
E: nick@rotonde.nl

Projectleider

Jordy Pots
T: +31 (88) 376 68 21
E: jordy@rotonde.nl

Projectleider

Edwin Moekotte
T: +31 (88) 376 68 23
E: edwin@rotonde.nl

Project engineer

Niek Olde Meule
T: +31 (88) 376 68 20
E: niek@rotonde.nl

Assistent project engineer

Kevin Hofs
T: +31 (88) 376 68 00
E: kevin@rotonde.nl

Office Manager

Nicola Wilmink
T: +31 (88) 376 68 00
E. nicola@rotonde.nl

Administratief medewerkster

Leonie Koebrugge

T: +31 (88) 376 68 00
E: leonie@rotonde.nl

Magazijn

Pascal Wegdam
T: +31 (88) 376 68 00
E: info@rotonde.nl

Monteur

Youri Nijenkamp
T: +31 (88) 376 68 00
E: info@rotonde.nl

Monteur

Roland Posthuma
T: +31 (88) 376 68 00
E: info@rotonde.nl

Monteur

Stephan Loos
T: +31 (88) 376 68 00
E: info@rotonde.nl